close
چت روم
روابط عاطفی

بروزترين سايت اس ام اس،عكس،بيوگرافي،آهنگ،ترول،اخبار،آهنگ پيشواز، مد

نویسندگان

نظرسنجی

سایت جدید اس ام اس کده شهر آفتاب۱۰ نکته برای یک زناشویی پایدار

رابطه‌ها از طرفی بسیار حساس هستند و از دیگر سو درک آن‌ها نیز بسیار پیچیده است. برخی افراد، تمام عمر را صرف به تعادل رساندن رابطه خود با همسرشان می‌کنند، اما مسئله آن‌قدرها هم دشوار نیست.

رابطه با همسر درست مانند یک دستور آشپزی اصولی دارد، رابطه نیز دارای اصول و قواعدی است که با کمک آن‌ها می‌توان آن را به تجربه‌ای ارزشمند و شادی‌آفرین تبدیل کرد.

برای یکدیگر احترام قائل شوید هنگامی که دو نفر همدیگر را ملاقات می‌کنند اولین چیزهایی را که با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند جهان‌بینی، عادت‌ها و رفتارها است. تمام این ویژگی‌ها تبدیل به بخشی از وجود فرد شده‌اند و تغییر آن‌ها تقریباً غیرممکن است.

بقیه در ادامه مطلب


۱۰ نکته برای یک زناشویی پایدار

راه هایی برای افزایش تعداد خواستگارهای تان

ما در این مطلب به بررسی رفتارهایی که باید انجام داد تا خواستگاران بیشتری داشت پرداخته ايم، که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانید:


راه هایی برای افزایش تعداد خواستگارهای تان

چرا هیچ زنی عاشقم نمیشه ؟

گمان می‌کنید درها همیشه به روی شما بسته است و گاهی به‌خود می‌گویید، شاید این زن‌های عجیب‌وغریب، لیاقت عشق شما را ندارند. گاهی فکر می‌کنید زن‌ها عاشق مردهایی می‌شوند که حسابی فریب‌شان می‌دهند و زندگی را برایشان جهنم می‌کنند و به خود می‌گویید که «مردهای خوب همیشه تنها هستند» و براساس همین قانون نانوشته، شما هم نمی‌توانید جفت زندگی‌تان را پیدا کنید. اما شاید داستان به این تلخی هم نباشد. شاید شما هم اشتباهات ریز ودرشتی را مرتکب می‌شوید که راه را برای پیدا شدن این عشق می‌بندند. اگر می‌خواهید در خواستگاری بعدی‌تان «بله» بشنوید، یک بار دیگر خودتان را زیر ذره‌بین بگذارید. آیا شما پیش از این، چنین اشتباهاتی را تکرار می‌کرده‌اید؟

با همه چیز موافقید؟

بقيه در ادامه مطلب


چرا هیچ زنی عاشقم نمیشه ؟

علل ترس کودکان از مدرسه و راه حل آن

ترس از مدرسه یکی از اختلال‌های روانی شایع در دوران مدرسه است که در کودکان دبستانی بیشتر دیده می‌شود. بسیاری از كودكان هنگام جدا شدن از والدین ناراحت می‌شوند به‌خصوص در خانواده‌هایی كه حمایت افراطی از كودك انجام می‌شود. حمایت افراطی این پیام را به كودك می‌دهد: «محیط خطرناک است و تو ناتوانی!»

بقيه در ادامه مطلب


علل ترس کودکان از مدرسه و راه حل آن

چگونه از خیانت همسرمان جلوگیری کنیم؟


یک خیانت کار همیشه مقصر است اما شاید بتوان کاری کرد که خیانتی اتفاق نیافتد و شرایطش پیش نیاید.....

کسی که دزدی می کند، دزدی کرده است و اوست که تصمیم گرفته دزدی کند و اوست که باید تنبیه شود و به سزای کارش برسد. تنبیه و محاکمه دزد، لازم است اما کیست که نداند فقط آن دزد نیست که مقصر است. بسیاری کسان دیگر هم هستند که در این میان مسئولیت دارند و می توانند فعالیت هایی انجام بدهند که انگیزه دزدها کمتر شود یا فضای جامعه برای دزدی بیشتر شود.

خیانت هم چیزی شبیه دزدی است. کسی که خیانت می کند گناه نابخشودنی ای مرتکب شده و به هیچ توجیهی نمی تواند کس دیگری را مقصر و گناهکار جلوه بدهد. اما با این حال کسان دیگری هستند که می توانند طوری رفتار کنند و فضایی بسازند که شرایط برای خیانت سخت تر شود و موقعیت آن فراهم نشود.

چه فضا و شرایطی باعث خیانت زنان می شود؟ آیا مردان می توانند طوری رفتار کنند که احتمال خیانت زنان را به کمترین حد برسانند؟ مردان چگونه می توانند فضای زندگی را چنان بسازند که خیانت ناممکن شود و زنان هیچ میلی و نیازی به خیانت نداشته باشند؟

آنچه در این نوشته خواهید خواند، نکته هایی است که مردان باید مورد توجه قرار دهند تا علاوه بر آنکه مانع از خیانت زنان شوند، خود نیز مصون بمانند.


چگونه از خیانت همسرمان جلوگیری کنیم؟

چرا در ازدواج سن زنان باید کمتر باشد؟فرهنگ سنتی ایران می گوید بزرگتر بودن مرد در ازدواج یک ارزش است و حتی در محافل و مناطق روستایی هم، شعرهایی در این خصوص سروده اند، بنابراین این گونه به نظر می رسد که اگر این ازدواج ها محکم نباشد، در مدت کوتاهی با شکست مواجه می شود.

جامعه شناسان دلایل گوناگونی را در این خصوص برمی شمارند. آنان معتقدند رشد علمی و فرهنگی زنان و به دست گرفتن بازار کار و کسب و دیگر موفقیت های اجتماعی در رشد آنان نقش داشته است؛ اما از سوی دیگر، افزایش سن ازدواج و بعد اقتصادی، از مهمترین عوامل چنین پیوندهای زناشویی است.


چرا در ازدواج سن زنان باید کمتر باشد؟