close
چت روم
بیوگرافی بازیگران

بروزترين سايت اس ام اس،عكس،بيوگرافي،آهنگ،ترول،اخبار،آهنگ پيشواز، مد

نویسندگان

نظرسنجی

سایت جدید اس ام اس کده شهر آفتابشهاب حسینی چطور بازیگر شد؟

به گزارش اس ام اس کده شهر آفتاب به نقل از مجله زندگی ایده آل گفت وگوی با شهاب حسینی منتشر کرده که بخش هایی از اظهارات این بازیگر جوان در پی می آید:

من کارم را از تلویزیون شروع کردم و اولین پله های ترقی را در آنجا پیمودم و به نوعی به آن دوره از کارم مدیونم. دوره ای که از تئاترهای دانشجویی شروع شد. مدتی بعد بازی در نمایشنامه های رادیویی و گویندگی به آن اضافه شد. ما با اغلب بچه های بازیگری که کار طنز می کنند، مثل نادر سلیمانی، نصرالله رادش، یوسف صیادی، یوسف تیموری و رضا شفیعی جم، تیمی داشتیم که به شهرهای مختلف می رفتیم و برنامه های شاد اجرا می کردیم.


شهاب حسینی چطور بازیگر شد؟

خاطرات جالب پگاه آهنگرانی از زندانی شدنش! + عکس


پگاه اهنگرانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران از خاطرات زندانی شدن اش و رفتار مردم با او بعد از آزدای اش سخن می گوید.با ما همراه باشید….

کلا خوشایند نیست که کسی به زندان برود. اما تجربه اش بد نیست. نمی گویم که خوش گذشت اما تجربه ای بود برای خودش. حس کردم بر شان اجتماعی من اضافه شد.

هر روز گفتگو های زیادی با بازیگران، خواننده ها، ورزشکاران و چهره های سیاسی کشور در رسانه ها منتشر می شد. در این مصاحبه ها معمولا یک خبرنگار در مقابل فرد مورد نظر می نشیند و با او گپ می زند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید اخیرا هانیه توسلی در کسوت یک خبرنگار سینمایی به سراغ پگاه آهنگرانی رفته تا در مورد موضوعات مختلف با او گفتگو کند. گفتگویی خاص در مورد اتفاق سیاسی زندگی آهنگرانی که احتمالا خیلی از مخاطبان دلشان می خواهد در مورد آن بشنوند.

بقیه در ادامه مطلب


خاطرات جالب پگاه آهنگرانی از زندانی شدنش! + عکس

لی مین هو جذاب ترین و خوشتیپ ترین مرد کره ای + عکس و بیوگرافی

بقیه در ادامه مطلب


لی مین هو جذاب ترین و خوشتیپ ترین مرد کره ای + عکس و بیوگرافی